Κυριακή 27 Σεπτεμβρίου 2015

Πρόκριση για τον Ατρόμητο Ασπρονερίου επί του Ο.Φ.Ι. Ισαακίου

Ο Ατρόμητος Ασπρονερίου επικράτησε με 5-0 του Ο.Φ.Ι. Ισαακίου και προκρίθηκε στην τρίτη φάση του Κυπέλλου της ΕΠΣ Έβρου.

Ο Παρασχούδης άνοιξε το σκορ στο 10ο λεπτό για τους γηπεδούχους και στο 20' ο Παπαδούδης διπλασίασε τα τέρματα της ομάδας του. Ο Μαργαριτούδης ανέβασε το δείκτη του σκορ στο 3-0 και ο Φουτσιτζούδης έκανε το 4-0, που ήταν και σκορ ημιχρόνου. Ο Φουτσιτζούδης στο δεύτερο ημίχρονο με το δεύτερο προσωπικό του τέρμα διαμόρφωσε το τελικό 5-0.

Διαιτητής του αγώνα ήταν ο Δαλαμπούρας με βοηθούς την Χρηστίδου και τον Καλαϊτζίδη.

Ατρόμητος Ασπρονερίου: Παπαδάκης, Παπαδούδης, Πεχλιβανούδης, Τσομπανούδης, Πατσιώρας, Παρασχούδης, Ναζίρης (45' Μπιμπούδης), Μαργαριτούδης, Βενέτης (55' Μπέντης), Φουτσιτζούδης (65' Σαρακινούδης), Κυρούδης

Ο.Φ.Ι. Ισαακίου: Αποστολόπουλος, Δουλούδης, Καραμπουρναλής, Γεωργιάδης (Δήμης), Σιουρδάκης Δ., Σιουρδάκης Γ., Δρακούδης, Νοτόπουλος, Δογκάλης, Δημητρακάκης, Κοκωβίδης